Střípky z vašich zpráv.


Marušky těhotenská masáž spojená s rebozo mě hluboce uvolnila a pomohla mi od bolesti v kříži. 

Čas s Maruškou byl opravdu příjemný a její celkový přístup je velmi jemný, profesionální a respektující. Masáž mi pomohla se naladit víc na příchod miminka a trénovat si při ní i dýchací a relaxační techniky k porodu. 

 Vřele doporučuji všem nastávajícím maminkám, aby masáž zkusily, a dopřály si čas na péči o sebe, stojí to za to! 

— Daniela, masáž pro těhotné


Marie jeste jednou moc dekujeme za krasne dopoledne stravene s vami. Kurz miminkovske masaze se nam vsem velmi libil a uz ted se nemuzu dockat az si vse zopakujeme vecer pri dalsi masazi. Bylo krasne videt, jak se Emilka pri masazi zklidnuje a uvolnuje, verim ze si diky vam udelame ritual, ktery se bude libit masirovanemu i rodici maserovi 🙂 Mate uzasne klidnou energii, ktera je v chaotickem svete s miminkem velmi prijemna a vitana. A dekujeme i za rady navic, ktere se kurzu ani netykaly. 🙂

— Veronika, masáže miminek


Rozhodně ano a stokrát ano! Poporodní masáž je absolutní blaho. ❤

Sama jsem byla před porodem skeptická ale rozhodně doporučuji!

— Bára, poporodní masáž


Maruško, chtěla jsem vám moc poděkovat za těhu masáž. Byla jsem po ní jako znovuzrozená. ❤️

Stejně tak masáž rebozo byla skvělá, máte zlaté ruce.🙏🏻

— Klára, těhotenská masáž


Chtěla jsem Vám moc za vše poděkovat. Jsem přesvědčená o tom, že jen díky Vašim radám a podpoře stále ještě kojím a i přes náročné začátky a pocity, že by nám všem bylo lépe s UM, to mám vlastně docela ráda, zvlášť na noční kojení se vždy moc těším (a to myslím opravdu upřímně, užívám si ten klid snového kojení a jak se u toho mazlíme a malý spinká krásně klidně, když mě cítí u sebe a vlastně takhle často prospinká celou noc). Úplně jsem přestala myslet na jakékoli časování kojení, přemýšlení jestli už malý má/nemá mít hlad, prostě to beru tak, jak mám pocit, že to potřebuje, nejen jako jídlo a pití. Tak jsem Vám chtěla vyjádřit vděčnost a ocenění za to, co děláte, protože to má opravdu velký smysl. Děkuji, že tu pro mě jste, když si s něčím nevím rady nebo jen potřebuji ujistit, že to dělám správně.

— Barbora, laktační poradenství


Očekávala jsem přesně, co jsem dostala. Oporu, podporu, relaxační masáž – dost mě teď bolí záda, jak pořád kojím a skáču na míči. Ujištění, že jsem skvělá máma.

A moc mě potěšilo, ze přinesla i něco sladkého. Jsem spokojená moc. Úplně nadšená.

— P., poporodní masáž


Maruška mi nejvíce pomohla s kojením, odbourání kojících kloboučků který mi vnutili v porodnici,

nošení v šátku a spoustu dalších užitečných rad v peci o miminko a o sebe (jizvu po CS, bolestivá prsa, apod).

— Lucie, péče duly po porodu


Dobrý den Maruško, chtěla jsem Vám dnes napsat, protože slavíme takové malé jubileum. Náš chlapeček má dneska půl roku a já jsem si na začátku ani ve snu nemyslela, že budu tak dlouho kojit. Nejdřív jsem si říkala „tak aspoň měsíc“ potom „tak aspoň do konce šestinedělí“ pak „do tří měsíců“. No a helemese, už je to půl roku. Pomalu už začíná ochutnávat a jiné dobrůtky než mlíčko a docela mu to šmakuje bych řekla.😊 Jako pořád to sice není úplně jednoduché – za bděla si pořád spíš jen tak ucucává a takové hlavní vydatné pití je pořád na spánky, ale už jsme si na to celkem zvykli a jsem ráda, že to jde aspoň takto. Chtěla jsem vás tedy aspoň trochu potěšit, že díky Vám stále kojím a doufám, že ještě dlouho budu.😊

— B., laktační poradenství


Jsem vážně ráda, že jsem vás na tu přípravu využila, myslím,

že to tomu dobrému startu hodně pomohlo.

— Klára, příprava na šestinedělí a kojení


Marie, děkuji moc za včerejší rady a podporu, moc mi to pomohlo

i pochopit, co teď miminko potřebuje, s čím se zabývat s čím ne.

Snad to bude lepší a časem se sžijeme.

— Lenka, péče duly po porodu