Své masérské služby nabízím všem ženám v jakékoli fázi jejich života. Funguji jako mobilní masér, namasíruji vás v pohodlí vašeho domova a vy tak po masáži nemusíte nikam spěchat, naopak můžete si dopřát čas a nechat masáž v klidu doznít.

Pokud si nevyberete z nabídky níže, ráda sestavím masáž dle vašich přání.

Masáž pro těhotné

Dopřejte si odpočinek, relax nejen pro svou hlavu, ale i tělo, které v těhotenství jede na plné obrátky. Těhotenská masáž je vhodná od začátku 2. trimestru těhotenství. Skládá se ze dvou částí. První je rebozo masáž celého těla po ní následuje jemná masáž od hlavy až v patě. Každá část trvá zhruba hodinu, jsou pro vás tak nachystané dvě hodiny laskavých doteků a čas pro vás a vaše miminko.

Je možné se domluvit i jen na jedné části, dle vašeho výběru.

Poporodní masáž

Každá žena si po porodu zaslouží opečovat. Poporodní masáž voňavým olejem s bylinkami vás zahrne doteky a pomůže tělu se zotavit po porodu. Opečování zahrnuje masáž hlavy, rukou, bříška, nohou, zad a šíje. Jedná se tak o komplexní péči, která uvolní celé tělo. Skvělé je pokud miminko během masáže pochová někdo, komu žena důvěřuje, ale může být po celou dobu masáže přítomné u maminky, případně se kojit. Délka masáže je přibližně 1 hodina.

Poporodní masáž je velmi oblíbená i jako dárek.

Relaxační masáž pro ženy

Cítíte na svém těle i ve své hlavě, že potřebujete relax?
Dopřejte si masáž dle svých přání, vybírat můžete od celotělové masáže po masáž šíje nebo třeba rebozo masáž…

Ozvěte se a společně sestavíme opečování pro vás na míru.

Rebozo masáž

Opečování rebozy si můžete dopřát kdykoli, kdy se potřebujete uvolnit a nechat o sebe pečovat je vhodná pokud se o miminko teprve pokoušíte, pokud jste těhotná, šestinedělí i pokud kolem vás neustále poletují vaše ratolesti (pokud se nejedná o novorozeně doporučuji mít na dobu opečování hlídání), tato technika je vhodná i pro ženy po ztrátě miminka.